Dé grootste dienstensite van Nederland
« Terug naar overzicht   | 

Hr, zonneboiler en zonnecollectoren - Den haag


Locatie: Den haag | Werkregio: Zuid-Holland | Prijs: €  (n.o.t.k.)



Hr, zonneboiler en zonnecollectoren - Den haag - Zuid-Holland



Vervangen oude CV ketel en boiler door HR ketel, Zonneboiler en zonnecolectoren op dak van huis uit 1880, 320m2/1300m3 in Den Haag.

Oude cv-ketel staat momenteel in kelder, boiler op de 1e verdieping
Nieuwe hr-ketel en boiler kunnen op zolder
5 a 6 m2 collectoren
boiler 35-50liter per m2
opbrengst 5 a 6 GJ
Hr ketel CW6 met NZ label en minimaal HR107 label of lucht water warmtepomp
grinddak 6.65m x 10.00m met helling van ongeveer 10 graden in richting zuid-oosten (zie kadastrale kaart)

Graag ontvang ik een offerte met vermelding gebruikt materiaal en de opbrengst in GJ. Subsidie duurzamewarmte moet aangevraagd kunnen worden. Aangezien het een beschermd stadsgezicht is, dient een vergunning aangevraagd te worden.

Zie link voor meer details (plattegrond, foto dak en kadestrale kaart):
http://dl.dropbox.com/u/900966/HR.zip

Het dak is schuin aan de voor en achterkant, maar heeft daarboven een plat dak waar de collectoren op geplaatst dienten te worden (dus niet op het platte dak onder het dakraam op de foto!).


Deze advertentie is geplaatst op 29-09-2010 en inmiddels 146 maal bekeken.


Tweet deze dienst om meer reacties te krijgen:





Meest gezocht: Oppas | Schoonmaakster | Tuinman | Klusser | Au pair | PGB hulp | Gastouder | Timmerman | Stukadoor | Klussen | Schilder | Bijles | Workshop | Loodgieter | Metselaar | Hondenuitlaat